White Sityodtong

Dana White je skvělý byznysmen, ale o MMA ví úplné hov*o, opřel se do hlavy UFC šéf konkurence

Chatri Sityodtong se domnívá, že ONE Championship je domovem skutečných MMA zápasníků, kteří si na nic nehrají. To UFC jde jen o show.

Zajímavé polínko přiložil do ohně šéf konkurenční MMA organizace ONE FC, která vládne zejména na asijském kontinentu. Nemá ovšem tak veliké promo, a proto se o ní tolik nemluví, Chatri Sityodtong všemu ale dává čas.

„Všechno má svůj čas, i o ONE FC se brzo bude dost mluvit. Zatím nemáme tak velké jméno jako třeba UFC, ale zato tu máme skutečné zápasníky a skutečnou kvalitu. Takovou, kterou nenajdete ani v UFC,“ překvapila hlava asijského MMA velikána.

„Dana White je skvělý byznysmen, ale jako člověk ví úplně hovno o fightech. Pochybuju o tom, že by uměl správně vyslat takový leg kick. Tváří se strašně všeznale, často promlouvá svým zápasníkům do duše o tom, jak mají bojovat, ale sám neumí vyslat ani jediný kop,“ řekl Sityodtong.

U něho je to odlišné. „Já jsem na rozdíl od Whitea dělal muaythai po dobu třiceti sedmi let, brazilské jiu jitsu jsem trénoval i šestkrát týdně. Vím tedy, co promuji a o co se starám. Také vím, že naši zápasníci mají jistou úroveň,“ nepochybuje šéf ONE FC.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Chystá se obří bitka ve sněmovně? Hamáček trénoval s Václavem Mikuláškem

Vypadá to, že se čím dál více politiků angažuje ve světě bojových sportů. Šéf Pirátů Bartoš pravidelně boxuje, starosta Řeporyjí Novotný měl domluvenou bitku s poslancem Foldynou, poslanec Lubomír Volný se porval přímo ve sněmovně a teď se do hry vložil i Hamáček, předseda ČSSD. Ten dorazil na trénink s Václavem Mikuláškem.