dana white vir
Foto: Instagram/Dana White

Dana White má vzkaz pro všechny, kdo se bojí koronaviru

Šéf UFC byl od samotného počátku pandemie koronaviru velkým odpůrcem jakýchkoliv restrikcí a jeho postoj se nezměnil ani nyní.

Spousta lidí se dodnes bojí, aby se nenakazila. Nikomu to samozřejmě nemůžeme mít za zlé, všichni jsme z jiného těsta a z jednoho velmi hrubého je dokonce sestaven Dana White.

„Zatímco vše bylo zavřené a lidé se báli, já tvrdě dřel, abych udržel náš sport v chodu. Ať už je to uměle vytvořený vir nebo není, nemůžeme se pořád bát a sedět doma. Takhle to nefunguje. Zdali je covid tou věcí, která mě má dostat, tak ať,“ prohlásil sebevědomě.

„Nikdo se nechce vracet do práce, všichni chtějí zůstat doma. Spousta lidí se naprosto zbláznila, takhle to ale nemůže fungovat věčně, uvědomte si to,“ vzkazuje.

„Majitelé restaurací nechtějí otevírat, taxikáři přestali jezdit, všichni se bojí nákazy. Čím dřív otevřete oči, tím lépe pro vás, život se musí vrátit do normálu. Čím déle to budeme oddalovat, tím horší to pro nás bude. Tohle jsou pro naši zemi velmi zlé časy a lidé si to musí uvědomit a začít opět naplno žít,“ doplnil pro Fox Sports White.

Proslov šéfa UFC má nepochybně i skrytý význam. Cílem je zaplnit haly pro nadcházející turnaje. Zejména o UFC 265, jež se má konat 7. srpna, se zatím nejeví tak vysoký zájem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin