Dana White nastínil svůj ideální scénář pro střední váhu. Komu bude čelit šampion Adesanya?

Dana White nastínil svůj ideální scénář pro střední váhu. Komu bude čelit šampion Adesanya?

Dana White v tom udělal jasno. Ve střední váze jsou jenom dva bojovníci, kteří si v současné chvíli zaslouží bojovat o titul.

Aniž bychom se museli dlouho zamýšlet, tak víme, že tím prvním a vesměs i nejvýše postaveným je Robert Whittaker. Muž, který si prošel přes celou linii zabijáků, jen aby mohl obývat pozici, na které se nachází nyní.

Druhým zmíněným bojovníkem, jehož jméno je skloňováno s bitvou o titul, je Marvin Vettori. Italský válečník, který se aktuálně nese na vlně pěti výher, přičemž naposledy eliminoval veškeré přednosti Kevina Hollanda.

„Další soupeř pro Israela Adesanyu? Bez pochybností by to měl být Robert Whittaker, ale kdyby náhodou nebyl připravený, tak dalším v pořadí ihned bude Marvin Vettori,“ udělal White jasno v současné situaci.

A nám už jenom zbývá zjistit, co je myšleno tou frází „nebyl připravený“. Šéf UFC má nepochybně nějaké plány, kdy by chtěl vidět Adesanyu opět v boji, což může být třeba už začátkem léta. A tento termín by pro Roba, jenž právě svedl pětikolovou bitvu s Kelvinem Gastelumem, mohl být ještě poměrně brzo.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue