dana white conor mcgregor
dana white conor mcgregor

Dana White nastínil, za jak dlouho se Conor vrátí do boje. Vyhlídky nejsou nadějné

Dobrá zpráva, Conor se vrátí, špatná zpráva, brzo to nebude.

Irská MMA hvězda byla propuštěna z nemocnice, kde se podrobila operaci zlomené lýtkové i holenní kosti. Po více jak tříhodinovém snažení byla zápasníkova noha zafixována a on sám potvrdil, že z boje utíkat nehodlá, jak se mnozí báli. Zdravotní stav mu ovšem nezaručí nějaký brzký comeback.

„Conor byl propuštěn z nemocnice. Teď si nějaký čas pobude v Los Angeles a dál nevím, jestli odletí domů nebo co bude dělat,“ uvedl ve vysílání pro TMZ Sports Dana White.

Při dotazu, kdy se s McGregorem uvidíme opět v kleci, White stručně odpověděl: „Vrátí se za rok.“

U podobně kritického zranění jsme vesměs ani jiný scénář očekávat nemohli. Existovala ovšem naděje, že by se Notorious stihl zotavit a být v plně k dispozici do devíti měsíců, šéf UFC však na nic nespěchá.

Dustin Poirier se teď může v klidu soustředit na své cíle, čeká ho souboj Charlesem Oliveirou o titul lehké váhy. Conora budeme řešit, až se vrátí, rivalita mezi ním a Dustinem je stále otevřená,“ upozornil White, že výsledek posledního McGregorova zápasu nebere jako legitimní.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin