OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

dana white conor mcgregor

Dana White nastínil, za jak dlouho se Conor vrátí do boje. Vyhlídky nejsou nadějné

Dobrá zpráva, Conor se vrátí, špatná zpráva, brzo to nebude.

Irská MMA hvězda byla propuštěna z nemocnice, kde se podrobila operaci zlomené lýtkové i holenní kosti. Po více jak tříhodinovém snažení byla zápasníkova noha zafixována a on sám potvrdil, že z boje utíkat nehodlá, jak se mnozí báli. Zdravotní stav mu ovšem nezaručí nějaký brzký comeback.

„Conor byl propuštěn z nemocnice. Teď si nějaký čas pobude v Los Angeles a dál nevím, jestli odletí domů nebo co bude dělat,“ uvedl ve vysílání pro TMZ Sports Dana White.

Při dotazu, kdy se s McGregorem uvidíme opět v kleci, White stručně odpověděl: „Vrátí se za rok.“

U podobně kritického zranění jsme vesměs ani jiný scénář očekávat nemohli. Existovala ovšem naděje, že by se Notorious stihl zotavit a být v plně k dispozici do devíti měsíců, šéf UFC však na nic nespěchá.

Dustin Poirier se teď může v klidu soustředit na své cíle, čeká ho souboj Charlesem Oliveirou o titul lehké váhy. Conora budeme řešit, až se vrátí, rivalita mezi ním a Dustinem je stále otevřená,“ upozornil White, že výsledek posledního McGregorova zápasu nebere jako legitimní.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue