dana white 2021
Foto: Instagram/Dana White

Dana White o tom, kdo je nejlepší MMA zápasník současnosti, Jon Jones už to není

Šéf UFC vždy považoval Jona Jonese za historicky nejúspěšnějšího MMA zápasníka planety. Po jeho posledních eskapádách ovšem i on sám změnil svůj názor.

„Víte, já Jona vždy uznával a myslím si, že to mohl být naprosto fenomenální bojovník, jehož úspěchy by jen tak nikdo nepřekonal, jenom kdyby dělal to, co měl dělat,“ řekl hned na úvod pro server TSN prezident největší MMA organizace planety.

White tak narážel na Jonesovo páteční zatčení za domácí násilí i ublížení na zdraví. Kolikátý že to je už prohřešek? To snad nikdo nestačí ani počítat…

„Vlastně mě to ani nepřekvapuje. Jednou Jona pozvete do Las Vegas a hned létá v maléru. V jeden moment ho uvedete do Síně slávy a o patnáct minut později je schopný se nechat zatknout,“ běduje White.

Protože byl tedy Jon dlouho mimo hru a nejspíš ještě nějaký čas bude, šéf UFC ho už nemůže řadit mezi aktivní fightery.

„Já už jsem to naznačil dříve a teď to mohu jenom potvrdit. Aktuálně nejlepší MMA zápasníkem planety je Kamaru Usman, to je prostě světová třída, nikdo aktuálně není lepší jak on,“ vychvaloval svého šampiona z řad velterové váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin