Chimaev: Já jsem MMA GOAT. Budu lepším, než kdy byli Mike Tyson či Muhammad Ali

Dana White odhalil, za jak dlouho nechá Chimaeva bojovat o titul

Dana White se vůbec netají tím, jak velkou náklonnost chová ke Khamzatu Chimaevovi. Za jak dlouho mu však umožní boj o mistrovský pás?

I když Chimaev prohlašuje, že je připravený přebíhat mezi velterovou, střední a postupně i polotěžkou váhou, momentálně se plánuje soustředit hlavně na veltr. A právě zde mu v žebříčku nově náleží desátá příčka.

Na tu se švédský vlk dostal po skvostném výkonu nad Jinglianem Lim, jehož utáhl na submisi ještě v prvním kole. Přesně v tom kole, ve kterém opět neinkasoval žádný úder. Doposud se jedná o vskutku neuvěřitelnou cestu.

„Khamzat je výjimečný člověk. Někoho takového jsme tu ještě neměli. Umí dělat drama, umí dělat show, ale hlavně podává stoprocentní výkony. Uvidíme ovšem, jak si povede teď v elitní desítce, protože teprve tady nastává ta opravdová zkouška,“ uvádí Dana White.

„Top desítka a pak top pětka žebříčku, to je místo, kde už je skutečná konkurence. A nikdo z nás neví, jak si s ní Khamzat poradí. Doposud se mu vedlo dobře, a když v tom bude pokračovat, tak věřím, že je jeden nebo dva zápasy od boje o titul,“ řekl na tiskové konferenci.

Paradoxem je, že White sice hovoří o nejlepší desítce, ale zároveň chce Chimaevovi domluvit zápas s Natem Diazem, který se v žebříčku vůbec nenachází. Patrně z toho ale cítí velký finanční zisk.

Kdyby se Diaz nedal přemluvit, je možné, že bude hladovému vlkovi dán zápas s takovým Gilbertem Burnsem.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin