Dana White překvapil! Jaké plány má přichystané pro Colbyho Covingtona?

Dana White překvapil! Jaké plány má přichystané pro Colbyho Covingtona?

Colby Covington se dočkal a konečně má ve své budoucnosti jasno.

Není totiž nad lepší zdroj, než který prezentuje sama hlava noblesní organizace UFC. Dana White dementoval všechny zprávy, které do světa vyslal manažer Ali Abdelaziz, a naopak světu představil novou verzi příběhu.

„Nechci ještě předbíhat čas, protože se stále může cokoliv přihodit, například se někdo zraní a tak podobně, ale co se mého názoru týče, Colby Covington by měl být další, kdo vyzve vítěze duelu Usman vs. Masvidal,“ prozradil White skrze TSN.

Manažer Ali Abdelaziz přitom ještě nedávno hlásil, že si Covington svou šanci v boji o titul musí zasloužit a porazit nějaké zvučné jméno z popředí divize velterové váhy. A téže podmínku sdělil i sám šampion. „Colby udělal chybu, když odmítl zápas s Edwardsem. Dokaž mi, že si svou šanci zasloužíš, chci vidět aktivitu, pokud máš zájem o odvetu,“ vzkázal Usman.

Abdelaziz to dokonce ještě vyšperkoval tvrzením, že bojovat o titul nemůže Covington, ale Nate Diaz ano. „Situace je taková, že Leon Edwards a Nate Diaz budou v současné chvíli bojovat o post nového titulového vyzyvatele. Colby Covington nás momentálně nezajímá. Co jsme mu chtěli provést, to už jsme udělali na UFC 245. Nemá cenu ho řešit, dokud si svou pozici nevybojuje,“ přemítal.

Jak je tedy vidno, Dana White má jiné plány než jeho velterový šampion a jeden kontroverzní manažer. Nepředbíhejme však ještě a uvidíme po bitvě, která se uskuteční tento víkend.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue