OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Dana White přiznává: Tony Ferguson si zaslouží zápas o titul

Fanoušci po celém bojovém světě se ptají, kdo tam je další v pořadí pro současného šampiona Khabiba Nurmagomedova, přičemž my odpověď už asi známe. Jak nám naznačil i sám velký boss, Tony Ferguson jest tím mužem, co si zaslouží další zápas o titul.

„Abych byl upřímný, ani jsem neuvažoval o odvetě. Víme, že Conor si ji přeje, ale zároveň se musíme řídit tím, co je správné a férové,“ uvedl Dana White pro ESPN, kde se ho ptali na to, jak blízko je opakovaný zápas hlavních aktérů z UFC 229, o jejichž druhém střetu se velmi nahlas hovoří.

„Sice se o tom mluví, ale my sami jsme nad tím ještě neuvažovali. Myslím si, že všichni bojoví fanoušci se mnou budou souhlasit, když řeknu, že Tony si zaslouží zápasit o titul,“ svěřuje se hlava UFC, podle níž si kdokoliv další bude muset na svou šanci chvíli počkat. Zejména pak sám Conor.

Tony Ferguson si zaslouží zápas o titul

„Tony byl dočasný šampion, ale o svůj pás formou boje nikdy nepřišel. Poranil si koleno a my jsme museli jet dál. Bohužel takto to v tomhle sportu chodí,“ říká. „Ani Conor o svůj pás nepřišel v boji, ale dostal příležitost to napravit. Myslím si, že na druhou šanci si bude muset chvíli počkat,“ doplňuje. 

Kostky tedy byly hozeny a my už jen čekáme, kdy bude UFC moct Khabiba opět zapsat na soupisku. Ruský orel si svůj pás ponechal, ovšem doposud se čeká na délku trestu, jaký mu USADA udělí za onen osudný skok přes pletivo. První zprávy nás odkazují na šestiměsíční distanc, nicméně nemohli bychom se divit, kdyby se tato doba o něco protáhla.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue