conor mcgregor syn

Dana White reagoval na další McGregorovo napadení, příliš pozitiv u něj nenajdete

Conor McGregor hledá způsob, jak se vrátit zpátky na bojový vrchol. Málokdo ale čekal, že si svou cestu bude chtít vymlátit skrze civilní a bojem nezkušené osoby.

Pomalu se nám ty prohřešky akumulují. Nejprve to byl důchodce v baru, pak fanoušek před klubem, následně roztržka s Machine Gun Kellym a teď ještě italský DJ na party. Všichni ucítili hořkost McGregorova hněvu.

Poslední zmíněná osoba dokonce jako jediná ochutnala čistou ránu jeho levé vypínačky. Conor jí zasáhl dýdžeje Francesca Facchinettiho, jehož okamžitě poslal k zemi. Důvod, proč tak učinil, dodnes nikdo nechápe.

„Už jsme to v týmu řešili. Určitě podobné chování odsuzujeme, nelíbí se nám to, ale musíme si počkat, až o tom případu budeme vědět více,“ reagoval Dana White pro server MMA Junkie.

Oč tu běží, je to, že pokud se obvinění proti Conorovi skutečně prokáží, bude hvězdnému Irovi hrozit konec v UFC a dost možná i s celou bojovou kariérou. Taková provinění žádná světová organizace nemůže trpět.

„S Conorem jsem se teď nějaký čas nebavil, takže netuším, jaká je jeho verze příběhu. Netuším, kde skutečně vězí pravda. Nechci to tedy komentovat, dokud pravda nevyleze na světlo,“ přidal Dana White.

Italský DJ Franesco Facchinetti bohužel pohrozil, že má video, které když uvidí veřejnost, tak McGregorovi kompletně zničí kariéru. Možná proto zatím vyčkává, zdali se s ním Ir nebude chtít nějak domluvit na případné finanční kompenzaci.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin