Justin Gaethje si stěžuje na UFC

Dana White reaguje na Gaethjeovy stížnosti

Justin Gaethje se navážil do vedení UFC, že jej přehlíží a bere mu soupeře. Dana White mu tedy poskytl upřímnou odpověď.

Bývalý dočasný šampion z divize lehké váhy si myslel, že jej bude čekat zápas s Michaelem Chandlerem. Dokonce na tohoto soupeře začal chystat i přípravu, ale pak se zčistajasna dozvěděl, že UFC jmenovalo Chandlera do titulové bitvy s Charlesem Oliveirou, načež Justin zůstal bez tanečního partnera.

Justin Gaethje chce zápasit

„Asi jsem někoho nasral, jinak si neumím vysvětlit, proč stále ještě nemám zápas,“ reagoval Gaethje, kterému vadilo, že je jeho budoucnost nejistá. „Chtěl bych bojovat, ale nemám proti komu,“ štvalo ho a obracel se přitom na vedení UFC, aby mu podalo vysvětlení.

A to nyní reagovalo. „Víte, jak to funguje. Správné načasování je v tomto sportu důležité,“ vysvětloval White, proč dal zelenou duelu mezi Chandlerem a Oliveirou. Snažil se tak vysvětlit, že Khabib již definitivně opustil svůj trůn a on nechtěl mít divizi bez šampiona.

Gaethjeho ovšem ze svých plánů vyřadit nechtěl. „Justin by nemohl být v lepší pozici, než je teď. Dokonale zapadá do našeho titulového obrázku a dost možná bude dalším v pořadí, kdo vyzve nového šampiona. Dost ovšem bude záležet na výsledku bitvy mezi Conorem a Dustinem,“ doplnil White.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue