nate diaz prohra 2021

Dana White upřímně promluvil o Diazově posledním výkonu

Nate Diaz má za sebou další svůj klasický fight, ve kterém byl opět sám sebou. A nadšení z toho neskrýval ani šéf UFC.

I když stocktonský gangster prohrál na body, v očích MMA komunity se stal vítězem. Jednak díky tomu, že opět předvedl kvalitní show, a jednak také díky tomu, co všechno ustál a s každým inkasovaným úderem se naopak sám dostával do varu.

„Jeho noha byla od prvního kola prakticky mrtvá, krvácela mu hlava z jedné i druhé strany, ale přesto si našel způsob, jak odmlátit všech pět kol. Nate předvedl přesně to, co byste od něho či jeho bratra Nicka očekávali,“ vzdával White poctu svým vracejícím se fighterům.

„Nate makal tvrdě celých pět kol, během kterých se Leonovi snažil dostat do hlavy. Chtěl ho přimět k nějaké chybě, což se mu také v pátém kole podařilo. V tomhle ohledu byl skutečně neuvěřitelný!“ sdělil White na tiskové konferenci.

Co bude však dál, to zatím neví. „Uvidíme, co nám budoucnost přinese. Samozřejmě, že Diaz táhne fanoušky. Výhra, remíza nebo prohra, spousta lidí stojí za ním. Skutečně uvidíme, co bude dále,“ doplnila hlava organizace, která si nechává dveře pro budoucnost otevřené.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue