OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Dana White: Většina UFC zápasníků, které jsem kritizoval, si to zasloužila

O šéfovi UFC je všeobecně známo, že svým koníčkem žije. V případě jistých soubojů ne vždy řekl něco, co se dotyčným účastníkům muselo zrovna líbit, avšak s trochou nadsázky lze také dodat, že pokud se jedná o nejatraktivnější bojovou soutěž planety, je potřeba v ní mít jen ty nejvybranější jedince. Těm dává Dana White šanci se prosadit a zdali ukáží své kvality, mohou se postupně dostat i výš. Když to ale nevyjde, vyslechnou si jeho mnohdy tvrdý ortel.

„Říkejte si, co chcete, tohle ale není zábava. Nemůžete vstoupit na scénu, předvést strašný výkon a v duchu si myslet, že to bude na UFC stačit. Kluci, které jsem kritizoval, si to všichni  zasloužili. Nemůžu ustoupit ze svých rozhodnutí,“ pravil šéf organizace pro FOX News.

Dana White komentuje zápasníky

Současný svět bojového umění se mění a my bychom mohli říct, že na tom má White své přičinění. Dříve takové společnosti jako ESPN nebo EA Sports nechtěly s UFC nic mít a jen díky tomu, jací bojovníci se zde dnes pohybují, se nakonec o tento sport začal jevit větší zájem, až se nakonec uzavřely dohody, které pro UFC znamenají nemalý finanční zisk. Jen společnost EA vydala o UFC už tři videohry.

Největší pozornost v současné době láká duel o titul v lehké váze mezi Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem. Po dohodě s ESPN vzrostla hodnota UFC na úžasných sedm miliard dolarů.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue