Canelo Alvarez Kamaru Usman

Dana White vyjádřil názor na duel Usmana s Canelem. Svého šampiona příliš nepotěšil

Šílenost má mnoho podob a to, co právě vymyslel Kamaru Usman, je podle šéfa UFC údajně naprosto bláznivé.

Když se k Danu Whiteovi donesla myšlenka jeho šampiona, jenž se dožaduje velké boxerské bitvy s Canelem Alvarezem, musel jen nepochopitelně kroutit hlavou. „Tohle je přeci MMA, nebo ne? Dva naprosto odlišné styly…,“ zaznělo z jeho úst na tiskové konferenci.

White nechápe, proč by měl Usman přecházet mezi šestnáct provazů, kde by se navíc postavil proti jednomu z nejlepších boxerů celé historie. „Tohle je naprosto zcestné!“ běsnil. „Viděl jsem Canela zápasit (s Calebem Plantem) a narovinu vám povím, nikdo nechce čelit Canelovi.“

Ať už jsou tedy choutky nigerijského bojovníka sebevětší, má si je prý nechat rychle zajít. „Ale no tak, zastavme tu šílenost hned v zárodku, však to nedává žádný smysl. Canelo je úplně jiná liga, nikdo s ním nechce boxovat, včetně Usmana,“ řekl šéf UFC.

Opět tu máme tedy tu stejnou písničku. Kdyby se Kamaru vydal do světa boxu, kde by navíc čelil tak velkému soupeři, patrně by nepřežil ani první kolo. Kdyby ovšem mexický šampion zamířil do MMA klece, čekal by ho zde stejný osud, jelikož nemá žádné znalosti wrestlingu. A ač to poslední zápasy příliš nevypadalo, wrestling je Usmanovou hlavní zbraní.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin