Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Dana White: Woodley musel mít na svou prohru vsazeno, jinak si jeho výkon neumím vysvětlit

Zdali i vy patříte mezi ty, co nemohli pochopit Woodleyho představení na UFC 235, pak vězte, že nejste sami. Výkon, jenž předvedl dnes už bývalý šampion velterové váhy, byl opravdu do očí bijící, že se mu divil i sám Dana White.

„Nechápu to, pánové, vůbec to nechápu. Měl snad vsazeno na to, že prohraje? Tohle nebyl ten Woodley, kterého jsme znali,“ odhalil pro MMAWeekly šéf UFC, jemuž to celé přišlo nějaké divné.

Tyron údajně ztrátu titulu neplánoval, ovšem nic mu nevyšlo podle původních představ. Usman jej podle vlastních slov překonal hlavně takticky, s čímž předtím jen málokdy omylný šampion mohl počítat.

„Ani nevím, co bych vám na to měl říct,“ hledal White ta správná slova, „Woodley té noci prostě nebyl sám sebou,“ odpovídal, přičemž používal takové výrazy jako nevýrazný, pomalý či nesvůj.

A jak už jsme naznačili, „The Chosen One“ si teď bude muset na odvetu s „Nigerijskou noční můrou“ počkat. Přednost před ním dostal Colby „Chaos“ Covington.

„Řekl jsem Colbymu, že tu šanci dostane, ale ať to tentokrát nijak posere. Jsme tu od toho, abychom přišli s náhradním řešením, pokud se někdo zraní, totéž jsme udělali v předchozím případě, když Colby nemohl. Jinak ale platí, že je další na řadě,“ potvrdil Dana White.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin