Darren Till to nevydržel a musel se vysmát „pomatenému“ Rockholdovi

Darren Till to nevydržel a musel se vysmát „pomatenému“ Rockholdovi

Luke Rockhold poslední dobou vysílá do světa samé perly, až se nemůžeme divit, že na něj lidé začali reagovat.

Bývalý šampion střední váhy, jenž nyní po dvouleté pauze vyhlíží svůj návrat do klece, v posledních dnech vzkázal veřejnosti vzkázat, že opět hodlá zaútočit na titul. Aby toho ale nebylo málo, rovněž jsme z jeho úst mohli slyšet zajímavá moudra, jak hravě a snadno přemoct takového zápasníka, jakým je Israel Adesanya.

Třešničku na dortu tomu Rockhold zasadil v momentě, kdy prohlásil, že se ho ve střední váze všichni bojí, což je na člověka, jenž dlouho nebojoval a naposledy dvakrát prohrál na KO, opravdu silné tvrzení.

Se svou reakcí nečekaně přiběhl spolubojovník z divize Darren Till. Ten se musel (asi jako většina lidí) těmto slovům divit s otevřenými ústy, a proto jen pichlavě podotkl: „Napište mi někdo do zprávy, jaké drogy do Rockhold bere, protože je musím také zkusit.“

Shodou okolností tato reakce nebyla jediná. Už dříve musel Adesanya svého mistrovského předchůdce verbálně umravnit. „Luke, vím, že máš velkou touhu mi čelit, ale nejprve musíš svá slova potvrdit v kleci proti ostatním borcům, aby ses ke mně vůbec dostal. Jakmile to zvládneš, moc rád ti dám příležitost ukázat mi svůj wrestling. Piš si ale, že dřív než ho stihneš použít, tak tě zvládnu vypnout,“ odpověděl nigerijský držitel pásu, jenž predikoval, že by Rockholda srazil v prvním kole na KO.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue