Darren Till rok 2021

Darren Till: Věřím, že se už brzy stanu šampionem!

Nejen Robert Whittaker či Marvin Vettori, o trůn střední váhy má zájem i další velké jméno.

Situace v divizi do 84 kilogramů se začíná přiostřovat. Šampion Adesanya je sice prvotřídní bojovník, ale zároveň je jen otázkou, zdali své zkušenosti dokáže po posledním nezdaru s Janem Blachowiczem prodat i proti dalším hladovým vyzyvatelům.

Jako první půjde na řadu Marvin Vettori, po něm by se měl ukázat Robert Whittaker a půjde-li Tillova bojová pouť dobře, tak se následně možná i on dočká své příležitosti. Nutno s předstihem ovšem dodat, že sebevědomí mu rozhodně nechybí.

„Asi jsem už třetí člověk, co to říká, ale já si skutečně myslím, že disponuji stylem, který by mohl být Adesanyovi nepříjemný. Chci ho porazit a chci se stát šampionem. A když ten titul nebude mít on, tak porazím někoho jiného,“ předeslal britský válečník, jehož zprvu bude čekat bitva s Derekem Brunsonem.

A že mu výsledkové štěstí v poslední době zrovna nepřálo? S tím si hlavu nedělá. „Podívejte se na takového Charlese Oliveiru, jak se dokázal chytit. Po deseti nebo jedenácti letech se z něj stal šampion lehké váhy. Ten člověk je inspirací pro mnohé z nás,“ poznamenal.

„Mně je 28 let, mám toho ještě hodně před sebou. Na svou nejlepší formu narazím teprve asi za dva roky, takže samozřejmě, tu titulovou cestu si ještě vyšlapu,“ doplnil Till.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue