David Dvořák dostal nového soupeře

David Dvořák dostal nového soupeře

Hrobník z Hradce si mohl konečně užít dlouhodobou přípravu na konkrétního soupeře, ale nakonec je vše jinak.

Raulian Paiva měl již v minulém zápase problém zhubnout do muší váhy a situace se opakovala i tentokrát. Nyní se však očividně jednalo o závažnější problém, než je několik dekagramů navíc na váze.

Raulian příčinou silné dehydratace a nízkého tlaku včera omdlel a byl převezen do nemocnice. Po vyšetření a nejnutnější pomoci jej sice lékařský štáb propustil, ale dalšímu shazování a následnému zápasu vystavil razantní stopku!

Na první pohled beznadějná situace dostala pro Davida nakonec přijatelné řešení. UFC dokázalo v extrémně krátkém termínu sehnat náhradu a Dvořák tak o zápas nepřijde.

Zítra v noci se mu v kleci postaví šestadvacetiletý Kolumbijec Juncamilo Ronderos. Ten má za sebou čtyři zápasy, ve kterých pokaždé zvítězil. Dvakrát ukončil soupeře submisí a dvakrát triumfoval na body. V UFC to pro něj bude premiéra, a i když je pro Davida naprosto nečitelným borcem, měla by zápasová zkušenost převážit misky vah na stranu tuzemského zástupce.

Uvidíme, v jaké části startovní listiny se jejich zápas nakonec objeví, protože lze těžko očekávat, že zůstane na hlavní kartě.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue