Deiveson Figueiredo ufc mma 1

Deiveson Figueiredo předvídá průběh svého souboje s Brandonem Morenem

Na turnaji UFC 263 dojde k velmi vyhrocené odvetě, jejíž hlavní aktéři spolu už jednou předvedli zápas, co aspiroval na cenu za nejlepší bitvu roku.

Šampion Deiveson Figueiredo si 12. prosince loňského roku málem pokazil jinak svůj skvělý rekord, když „pouze“ remizoval ve vražedném duelu s Brandonem Morenem. Remíza je něčím, co zejména v MMA nevídáme často, a proto ani Dana White nemusel dvakrát přemýšlet, když se rozhodl naplánovat odvetu.

Té se dočkáme již tento víkend a brazilský vládce z nejnižší hmotnostní kategorie už teď dobře ví, že má co napravovat, aby své fanoušky utvrdil v tom, že on je zde nejlepším zápasníkem.

„Slibuji vám, že tentokrát v kleci uvidíte úplně odlišné zvíře! Konečně jsem plně zdráv a nesužuje mě žádné zranění, proto předvedu stoprocentní výkon, který bude okořeněn brutálním knokautem!“ predikuje třiatřicetiletý šampion.

Aby Figueiredo svá slova potvrdil v praxi, bude se mu muset povést něco, co zatím nedokázal nikdo před ním, a sice ukončit Morena před limitem. Tento mexický bijec sice už za svou kariéru zaznamenal pět proher, ale zatím žádná z nich nepřišla jinak než na body.

Fanoušci se nepochybně již teď mohou těšit na další chladnokrevnou přestřelku. I když je tento zápas proveden v muší váze, o kvalitní podívanou bychom neměli mít nouzi.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue