conor mcgregor

Derek Brunson opět úřaduje, takto si vystřelil z Conora McGregora

Derek Brunson dal vzpomenout na hrůzostrašný Conorův nadhoz před zápasem slavných Chicago Cubs.

V Americe je už jistou tradicí, že je různým světovým celebritám před baseballovým zápasem dána ta čest provést první nadhoz.

Koncem září byla tato čest dána Conorovi, který se své šance nechopil zrovna dobře a pro svou ostudu vyhodil míček někam do publika.

Protože se jedná o slavného Notoriouse, obletěl tento nepovedený kousek celý mediální svět. Srandu si z Ira dokonce udělal i UFC zápasník ze střední váhy Derek Brunson.

I když se Brunson v kleci nejeví jako velký vtipálek, v osobním životě je tomu jinak. „Můj právník tě bude kontaktovat!“ vzkázal Conorovi s úsměvem.

McGregor není jediný, komu se úvodní nadhoz nepovedl. Kdysi podobně, a možná ještě hůře, celý svět pobavil známý americký rapper 50 Cent.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin