Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Derek Brunson vysvětlil, čím naposledy podcenil Adesanyu a jak by ho teď porazil

Derek Brunson by se rád dočkal odvety s Israelem Adesanyhou, jehož má prý velkou šanci porazit.

Americký veterán zalapal ve svých sedmatřiceti letech po druhém dechu, s nímž už smetl pět soupeřů v řadě. Další na programu má být Jared Cannonier, a pokud přemůže i jeho, titulová šance ho jistě nemine.

Zdali mistrovský pás zůstane v držení Israela Adesanyi, moc rád ho Derek vyzve a rovněž mu moc rád ukáže své nové já. Takové, které je údajně neomylné.

„Problém v našem prvním zápase byl, že jsem Izzyho příliš podcenil. Myslel jsem si, že ho dám úplně bez problému. Chtěl jsem ho stáhnout na zem a tam ho zlikvidovat, ale on mi v klíčovém momentu proklouzl. Bože, tak moc jsem byl na sebe po zápase naštvaný, jelikož kdybych ho stáhl na zem, byla by to celé jenom moje hra,“ myslí si Brunson.

„Pokud říkám, že jsem ho podcenil, tím nemyslím, že ho nerespektuji, pouze jsem věřil ve svou snadnou výhru. Potřebuji na něho jen poctivou přípravu a šel bych si za vítězstvím,“ dodal sedmatřicetiletý borec ze střední váhy, jenž se nám v kleci znova představí 22. ledna.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin