nate diaz nazor

Diaz chce ukončit svou pouť v UFC ještě před koncem roku, protivníka má vybraného

Nate Diaz má ve smlouvě s UFC poslední zápas, proto by se rád rozloučil ve velkém stylu.

Pověstný stocktonský rváč, jehož tvář se stala už jakousi neodmyslitelnou ikonou této bojové hry, se pomalu, ale jistě připravuje na přesun do důchodu. Než tak učiní, hodlá si naplnit svoje smluvní povinnosti.

„Nate si přeje zápasit s Kamaru Usmanem, ovšem posuďte sami, tento fight nedává žádný smysl,“ prozradil Dana White na tiskové konferenci. Místo Usmana se přitom Diazovi snažil dohodit Khamzata Chimaeva. Toho ale zase nechce kalifornský borec.

Nate je ovšem speciální individuum, a proto bude zápasit pouze se „skutečnými“ soupeři a velkými jmény. Další takové představuje například Vicente Luque.

„Jsem připravený na válku!“ oznámil Luque na svých sociálních sítích. „Přiveďte mi Diaze a pojďme na to!“ poručil si.

Odpověď byla sice stručná, zato ale velmi jasná. „Prosinec!“ reagoval Nate, jenž je připravený na další pořádnou štípanou.

Teď už záleží jen na Danu Whiteovi. Ten se netají tím, že by rád z posledního zápasu stocktonského bojovníka vytěžil co nejvíce, proto mu chce dohodit Chimaeva. Uvidíme ovšem, zdali nepovolí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin