TJ Dillashaw doping mma
TJ Dillashaw doping mma

Dillashaw: Až lidé uvidí můj výkon, budou si myslet, že jsem na dopingu

TJ Dillashaw je připravený vypustit svou vnitřní bestii, která si hravě poradí s Corym Sandhagenem.

Spousta lidí se ptá, v jaké formě se bývalý šampion bantamové váhy po více jak dvouleté odmlce vrátí. On sám na tuto otázku zná odpověď. Její znění údajně nepotěší jeho soupeře Coryho Sandhagena.

„Během mého víkendového představení neuvidíte ani sebemenší zaklopýtnutí. Hodlám předvést naprosto dominantní výkon. Takový, až to lidi donutí pochybovat, zdali jsem vůbec čistý,“ rýpnul si dopingový hříšník.

TJ Dillashaw dostal dvouletou stopku za požití erythropoietinu, po němž dle vlastních slov sáhnul pouze jedinkrát v životě. A to ještě jenom z toho důvodu, aby byl schopen splnit limit muší váhy, do níž tehdy shazoval.

„Vždy jsem se snažil být čistý, pouze jednou jedinkrát jsem se rozhodl sáhnout vedle, a to bylo ještě navíc kvůli tomu, že to mé tělo vůbec nezvládalo. Nebyl jsem schopný splnit limit muší váhy. Chápu, udělal jsem chybu,“ sypal si popel na hlavu.

Teď se však chce ukázat opět v top formě. „Jsem tu, abych bojoval s těmi nejlepšími. Jdu si zpátky pro to, co je mé. Nejraději bych o titul bojoval hned po Sandhagenovi, ale rozumím tomu, že má Sterling teď nějaké potíže s krkem, takže možná potom přijmu zápas ještě s někým jiným,“ doplnil Dillashaw pro MMA Junkie.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin