TJ Dillashaw doping

Dillashaw: Lidé mě obviňují z dopingu, ale pravdou je, že mě to vůbec nijak nezvýhodnilo

TJ Dillashaw nechápe, proč i po více jak dvou letech stále čelí kritice za užívání PED. Údajně z toho nijak neprofitoval.

Jak se bývalý šampion bantamové váhy už jednou nechal slyšet, k erythropoietinu sáhl hlavně proto, aby bylo jeho tělo schopné v rámci možností zhubnout do muší váhy. Takto jednal výjimečně, a navíc z toho nakonec prý ani nijak výkonnostně neprofitoval.

„Připouštím, že jsem udělal chybu, protože jsem se ocitl v situaci, kdy to mé tělo už absolutně nezvládalo, ale kdybych z toho aspoň něco měl, aby ta kritika mohla být oprávněná…,“ lamentoval Dillashaw.

„Vše, co dělám, se snažím získat přírodní cestou. Kdybych podváděl, nevracel bych se zpátky, svědomí by mi to nedovolilo. Kdybych podváděl, nevyzýval bych Sandhagena a ostatní bojovníky z nejlepší pětky žebříčku,“ vysvětluje.

A nyní je údajně čistý jako dětská prdelka. „Udělal jsem chybu, ale od té doby jsem pod mikroskopickým dohledem USADY. Dokonce i zpětně přezkoumávali všechny mé testy z posledních fightů, aby se ujistili, že jsem byl čistý. Skutečně se jednalo jen o jeden, velmi výjimečný případ,“ uvedl v interview pro Bellow the Belt.

S Dillashawem se tak tento víkend po dlouhé odmlce opět setkáme v kleci, když se postaví proti Corymu Sandhagenovi. Vítěz by údajně mohl být novým titulovým vyzyvatelem.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue