Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Anderson Silva box
Zdroj: MMA Fighting

Do boxerského ringu míří další dva bývalí šampioni UFC, půjde o profesionální bitvu

Legendární Anderson Silva nehodlá zastavovat. Po skalpu populárního šampiona Julia Cesara Chaveze si domluvil další bitvu.

Několik spekulací nás vedlo k tomu, že by příštím protivníkem slavného Spidera mohl být YouTuber Logan Paul. Jak se ale později ukázalo, tyto zvěsti se nikdy oficiálně nepotvrdily. Pouhá věc, která zůstává faktem, je ta, že Silva chce i nadále ve svém pokročilém věku bojovat.

„Stále cítím, že toho mám lidem ještě dost co nabídnout. A dokud mě oni budou podporovat, tak pro ně budu zápasit,“ nechal se slyšet veleúspěšný Brazilec, jenž se nyní ve svých šestačtyřiceti letech odebral do boxerského ringu.

A právě do světa mezi šestnáct provazů dotáhne dalšího UFC velikána, a sice Tita Ortize, kterému je rovněž šestačtyřicet let a posledních pár roků se neustále vrací z důchodu. To vždy kvůli jednomu fightu. Naposledy tak učinil v prosinci 2019, když na škrcení přemohl Alberta Rodrigueze.

Podle nyní už potvrzených informací dojde ke střetu mezi Silvou a Ortizem již 11. září ve Staples Centeru v Los Angeles. Oba borci pak podstoupí osm kol po třech minutách. Souboj bude možné sledovat po zakoupení klasického PPV přenosu.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin