Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
paul felder ufc

Do UFC by se mohlo vrátit další velké jméno, které zvažuje přesun z důchodu

Kdo má bojování skutečně v krvi, pro toho není snadné skončit.

Paul Felder se jednou už rozhodl, že pro něho nastala ta správná chvíle, aby pověsil rukavice na hřebík, nicméně po několika týdnech musel svůj názor přehodnotit.

„Teď už sice nebojuji, ale skutečně moc mi to chybí. Dokonce tak moc, že jsem se vrátil do tělocvičny a začal opět trénovat,“ prozradil sám Felder, který v UFC momentálně zastává roli zápasového komentátora, proto je s veškerým bojovým děním prakticky denně ve styku.

„Nechci říct, že je tohle definitivní comeback, ale určitě mám před sebou několik sparingů se Seanem Bradym a dalšími chlápky. Pak uvidím, jak se budu cítit,“ nadchl sedmatřicetiletý veterán své příznivce.

V minulosti už měla spousta zápasníků potřebu odejít do důchodu, později si ale svůj názor rozmysleli. Kdo má bojování skutečně v krvi, ten se bez toho prostě neobejde.

U většiny lidí to funguje tak, že si uvědomí, že mají před sebou ještě pár dobrých let, které mohou vložit do toho, co je baví. Téže případ nepochybně nastal u Paula Feldera.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin