prochazka reyes

Dominick Reyes vysvětlil, proč už letos bojovat nechce, může za to především Procházka

I když ještě plánuje potrápit špičku divize a třeba i znovu zaútočit na titul, okamžitě do klece se zatím nechystá.

Dominick Reyes teprve nedávno začal, jak sám nastínil, s lehkým tréninkem. To je poprvé od 1. května letošního roku, co se odhodlal k nějaké bojové akci.

„Je to dáno tím naším šíleným fightem s Jiřím Procházkou. Dva měsíce se hojila všechna má povrchová zranění a zároveň si musela má hlava odpočinout. Hned po tom jsem se rozhodl podstoupit operaci kolene a ta mě vyřadila ze hry na další dva měsíce,“ řekl Reyes pro Lynch on Sports.

„Toto celé je proces a určitě plánuji ještě zabojovat o titul, ale musím také myslet na své zdraví. Tohle je drsný byznys. Nechci, aby se mi stalo, že ve stáří nebudu schopen mluvit s vnoučaty. Musím se starat o své mozkové buňky, proto s ničím nepospíchám,“ objasnil.

Termín pro návrat má však vyhlédnutý. „Rád bych zápas někdy v únoru příštího roku, dříve určitě ne. Jak jsem řekl, tohle je drsný život a my v něm chodíme, já se musím plně zotavit,“ doplnil jedenatřicetiletý bojovník.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin