Doufal jsem, že budu první, kdo porazí Adesanyu, říká Hermansson. I tak chce teď jen velké výzvy

Doufal jsem, že budu první, kdo porazí Adesanyu, říká Hermansson. I tak chce teď jen velké výzvy

Jack Hermansson věří, že disponuje přesně tím stylem, na který by současný šampion střední váhy nedokázal najít recept.

Adesanya je zatím, minimálně co se střední váhy týče, tím dominantním faktorem, jenž si svým způsobem poradil už s celou špičkou divize. Doposud však nečelil jen jednomu typu bojovníka, a to takovému, který by disponoval skvěle propracovanou zemí.

Jistou výhodu nám v tomto směru ukázal již Jan Blachowicz. Ten v postoji s Nigerijcem předváděl vyrovnaný souboj, ovšem kde začal jasně bodovat, to bylo až na zemi. A přesně v totéž doufal i Jack Hermansson, že by nějak podobně s Israelem zatočil.

Jack Hermansson si věří

„Skutečně jsem doufal v to, že budu vůbec tím prvním, kdo na Adesanyu najde recept. Naneštěstí se to povedlo někomu jinému, i když v polotěžké váze, ale Blachowicz nám jasně ukázal, že tohle je ta cesta. A já jsem bezpochyby nejlepší zemař ve střední váze, takže si jsem jistý, že by Izzyho nečekaly vůbec snadné chvilky,“ uvedl švédský Jocker.

Hermansson má nyní za sebou úspěšnou bitvu s Edmenem Shahbayzanem a teď by rád poskočil o kousek dále. „Rád bych se zaměřil na další velké výzvy. Bohužel pro mě jsou všechna jména momentálně zabraná, takže zbývá asi jen Robert Whittaker. Buďto on, anebo budu muset počkat na vítěze z duelu Cannonier vs. Costa či Brunson vs. Till,“ odhalil.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue