Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Edson Barboza ufc mma
Edson Barboza ufc mma

Doufám, že jsi připravený na pořádnou bolest, varuje Barboza svého příštího soupeře

Edson Barboza není bojovníkem, který by si jen tak nechával ujít bonusy za nejlepší výkony večera. A proti Gigu Chikadzemu to hodlá naplno předvést.

Barboza se vydal z lehké do pérové váhy, kde ucítil, že bude mít větší šanci v boji o titul. Momentálně má na kontě dvě výhry a již příští víkend se na konto pokusí připsat třetí.

O co se tento brazilský bojovník převážně snaží, to je hon za top výkony a bonusy večera, k čemuž rád používá své muaythai dovednosti. Naposledy nám vykouzlil KO proti Shaneu Burgosovi, což ho natolik naladilo, že je nyní připravený rozsévat další bolest.

„Každý ví, že se snažím ubližovat lidem. Až si proti Chikadzemu stoupnu do klece, vezmu si s sebou jen samé násilí. Doufám, že je připravený na bolest, protože jí zažije neuvěřitelně mnoho!“ slíbil jen pár chvil před zápasem pětatřicetiletý Brazilec, který se za svou kariéru utkal s takovými velikány, jako jsou Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje či Tony Ferguson.

„V UFC mám za sebou již 24 zápasů. Jsem schopný své soupeře knokautovat skrze low kicky, high kicky, body kicky, ale i kolena. Při boji se mnou nejste nikdy v bezpečí,“ avizoval v promo videu organizace.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin