Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Reyes Prochazka

Doufám, že se Jones ještě vrátí, abych ho mohl znova porazit, přeje si Reyes

Dominick Reyes stále nezapomněl na Jona Jonese, proti kterému má prý neprávem připsanou prohru.

Psal se tehdy únor roku 2020, když se předtím ještě neporažený kalifornský bojovník vydal vyzvat neomylného šampiona Jona Jonese, pro kterého se rýsoval jeden z nejtěžších testů celé kariéry.

K překvapení mnohých ovšem Reyes nakonec nezískal přízeň sudích a odnesl si jednoznačnou prohru na body. Takovou, kterou nikdo nechápal.

Čas plynul dál, a i když se Reyes dožadoval satisfakce v podobě odvety, Jon Jones si mezitím usmyslel, že ho UFC špatně platí a začal se od veškerého bojového dění distancovat.

„Rozhodně s tím výsledkem stále nejsem smířený a rozhodně to není v pořádku. Kdyby záleželo na mně, Jonesovi bych nedovolil odejít do jiné organizace. Musíme si ho tu ponechat, abych ho mohl znova porazit,“ řekl v interview Jamesovi Lynchovi.

Klidně si za ním půjde i do těžké váhy. „Postupně, jak se mé tělo mění a adaptuje, jsem ochotný přibírat na váze. To znamená, že klidně přejdu za Jonesem do těžké váhy, jen abych celou tu věc s ním uzavřel,“ přislíbil.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin