OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

conor mcgregor storno

Duel s Poirierem jsem mohl zrušit, do zápasu jsem vstupoval zraněný, brání se McGregor

Conor McGregor prozradil, že do duelu s Dusitnem Poirierem nevstupoval zrovna fit. Nechtěl však zápas zrušit.

Během přípravného kempu nastalo v týmu Notoriouse hned několik komplikací, přičemž tou nejvážnější bylo poranění levé holenní kosti. Conor s ní byl dokonce na rentgenu, kde mu lékařským týmem bylo údajně doporučeno, aby do trilogie s Poirierem raději nevstupoval. On však nechtěl zklamat své příznivce, a tak se řídil dle svého vlastního nezralého uvážení.

„Do zápasu s Dustinem jsem vstupoval již se vzniklým zraněním. Lidé se mě často ptají, při jakém momentu v boji došlo k té zlomenině, ale pokud se zeptáte Dany Whitea či UFC doktora, tak zjistíte, že hlavní příčina vznikla už mnohem dříve. Trpěl jsem totiž na únavové zlomeniny,“ vysvětloval ve svém posledním videu McGregor, který si doteď stojí za tím, že jeho americký soupeř nevyhrál právem.

„Dokonce jsme s UFC vedli debatu, že bychom měli zápas odložit. Po celé ty dlouhé roky bojů jsem měl potíže s kotníkem, a teď navíc během přípravného kempu jsem trénoval bez chráničů, takže jsem si způsobil únavové zlomeniny v holenní kosti jen těsně nad kotníkem. Závěr přípravy jsem jel kompletně přes bolest,“ prozradil Conor, jenž se nyní nachází v Los Angeles, kde si dopřává kratší dovolenou. Pak se vydá zpátky do Irska, kde bude pokračovat v rekonvalescenci.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Top
Inline Feedbacks
View all comments
Tomáš
7 dní před

Conor muže být rad že si zlomil nohu, Dustin by ho přejel.

Tono
6 dní před

teraz nech uz takto nevypisuje. doktor mu radil nenastupovat a on nastupil. mal posluchnut lekara, ale vzal to na seba, tak nech na seba zoberie aj prehru

2
0
Váš názor nás zajímá, zanechte komentář.x
()
x
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue