poirier champion
poirier champion

Dustin Poirier míří do další války, tu svede na horké lasvegaské půdě letos v prosinci

Město hříchu se opět jednou zachvěje v základech, do Las Vegas totiž zamíří elita bojovníků z UFC, mezi nimiž nebude chybět ani Dustin Poirier.

Spekulace se zdají být kompletně smeteny ze stolu. Dvojnásobný přemožitel slavného Conora McGregora se vrátí do akce koncem současného roku, když se v boji o titul lehké váhy střetne se šampionem Charlesem Oliveirou.

Zmíněné bitvy se dočkáme na turnaji UFC 269, jehož datum bylo stanoveno na 11. prosince. Smlouva k zápasu ještě podepsána nebyla, ale dle serveru MMA Fighting existuje mezi oběma bijci již verbální dohoda, tudíž je oficiální ohlášení jen otázkou času.

Že bude Dustin bojovat zrovna o pás s Oliveirou, to mimo jiné před pár dny potvrdil i jeho trenér Mike Brown. „Ani mně neunikají titulky v novinách a vím, že tu jsou ještě možnosti, jako je Nate Diaz či čekání na Conora McGregora, ale co já vím, tak bychom v příštím duelu měli bojovat o titul,“ řekl.

UFC 269 nemá ještě oficiálně potvrzenou ani lokaci, ale ze stejných zdrojů se nahlas proslýchá, že opět půjde o Las Vegas. Zde se prakticky už tradičně koná vždy poslední PPV turnaj v roce, jenž hostí proslulá T-Mobile Arena.

Součástí karty mimo jiné bude i titulový souboj mezi Amandou Nunes a vyzývatelkou Juliannou Penou. Na téže galavečeru pak vystoupí Cody „No Love“ Garbrandt, jenž bude debutovat v muší váze proti Kai Kare Francemu.

Charles Oliveira titul
Charles Oliveira titul

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin