Dustin Poirier mma ufc

Dustin Poirier odhalil, kdo je nejtvrdší ranař, jakému kdy čelil

Dustin Poirier se pral už prakticky s celou špičkou lehké váhy a každý z jeho soupeřů byl něčím výjimečný. Kdo měl ovšem nejtvrdší úder?

Ve spojitosti s tvrdostí se nejčastěji skloňuje jméno Justina Gaethjeho, tedy muže, jenž si libuje v šílených přestřelkách. Jeho údery jsou možná tvrdé, ale dozajista ne nejtvrdší.

„Justin je neortodoxní zápasník, který má nejvíce nebezpečné leg kicky, do nich se opravdu opírá vší svou silou. Největší úder rukou má ale Conor McGregor,“ uveřejnil bývalý dočasný šampion z divize lehké váhy UFC.

„Nepochybuji o tom, to je McGregor největší ranař, jakému jsem kdy čelil. Je to speciální jedinec se skvělou technikou,“ vzdával Poirier hold slavnému Notoriousovi.

Oba borci se střetli už třikrát, a i když McGregor tuto válku načal vítězně, následně dvakrát prohrál. Ve třetím souboji však trochu smolně, jelikož si zlomil nohu, a tak se nyní jen vyčkává, zdali dojde k čtvrtému měření sil.

„Ať už je Conor jakýkoliv, musím mu nechat, že se s tou zlomeninou popral jako chlap. Pro mě je ta série už ukončena, ale uvidíme, co přijde,“ nechal se slyšet Poirier, který nyní bude bojovat s Charlesem Oliveirou o pás lehké váhy.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin