OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Dustin Poirier ví, že je divize lehké váhy momentálně nabitá, ale přesto v ní chce zanechat svůj podpis

Váhová kategorie do 70 kg je neskutečně nabitá skvělými borci. Na newyorské akci UFC z očekávaného zápasu Dustina Poiriera ale nakonec sešlo.

Dlouho plánovaná bitva s Natem Diazem nakonec padla kvůli jeho zranění, ale to nic nemění na faktu, že „The Diamond“ si svými výkony dlouhodobě o titulovou šanci říká. Od začátku jeho cesty v UFC nasbíral úctyhodnou bilanci šestnácti výher a čtyř porážek, momentálně má čtyři výhry v řadě a všechny proti top borcům divize.

Dustin Poirier ví, že je divize lehké váhy momentálně nabitá

Hodně sympaticky působí i jeho vyjádření o vlastní budoucnosti: „Můj cíl je samozřejmě získat titul, ale vůbec nevím, koho dostanu v příštím zápase. Pravděpodobně to už nebude s Nate Diaz. Je mi to sice líto, ale stačí mi cokoli, co mě přiblíží k boji o pás. Všichni víme, že další Khabibův soupeř by měl být Tony Ferguson. Uvidíme, jak vše dopadne.“

Poirier má být zdravý a připravený na zápas koncem ledna a už teď je jasné, že se máme na co těšit.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue