conor mcgregor notorious poirier
conor mcgregor notorious poirier

Dustine, jen si oslavuj nelegitimní výhru, ale v tom zápase jsi nic nepředvedl! vzkázal McGregor

Conor McGregor tušil, že by ve druhém kole Dustina zničil. Bohužel mu jeho zraněná noha pokračovat nedovolila.

Irský Notorious sdílel na svých sociálních sítích video, v němž chtěl ujistit své fanoušky, že má za sebou zdařilou operaci a že je v pořádku.

Značná část příspěvku byla směrována také na jeho posledního soupeře, který se po zápase prý až příliš nezaslouženě radoval, ačkoliv v samotné bitvě nic nedokázal.

„Dustine, klidně si oslavuj tu nelegitimní výhru, ale v tom zápase jsi absolutně nic neukázal!“ chrlil ze sebe McGregor. „To druhé kolo by vše rozhodlo!“ nepochybuje.

„Dopředu a vzhůru, jako tým to zvládneme. Z tohoto výsledku se oklepeme a vrátíme se silnější než kdy jindy!“ burcoval, že on i jeho tým budou připraveni na čtvrté střetnutí.

Dle lékařských zpráv si Conor poranil jak lýtkovou, tak především holenní kost. Operace trvala tři a půl hodiny, nyní na irského bojovníka bude čekat šest týdnů nucené chůze o berlích.

„Tahle věc ku*va není u konce! Dustinovi jsem málem odpálil hlavu, rozkopal jsem mu tělo, takovýto výsledek je podvrh!“ připomněl McGregor, že si to s Poirierem ještě vyřídí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin