Eddie Alvarez predikuje výsledek bitvy Chandler vs. Gaethje. Tuší jen jeden možný průběh

Na oko vypadá bitva mezi Chandlerem a Gaethjem vyrovnaně, podle Eddieho Alvareze to ovšem bude jednoznačná záležitost.

Bývalý šampion lehké váhy UFC sice také jako mnoho fanoušků od této války očekává čiré násilí, ale z tohoto násilí může vzniknout jenom jeden jediný vítěz. Jeho jméno v podstatě známe už nyní.

„Justin Gaethje vyhraje na KO. Věřím tomu, protože nikdo v UFC nemá takové leg kicky a Mike (Chandler) nemá bůhvíjakou obranu,“ rozpovídal se Alvarez, který sám Chandlerovi čelil ještě pod taktovkou Bellatoru. Porazil ho v těsném poměru na body.

„Jediná cesta, jak může Mike vyhrát, je skrze wrestling, tam by mohl dominovat. Pokud to ovšem zůstane v postoji, pak bych řekl, že to Gaethje vyhraje via KO,“ dodal Alvarez.

O wrestlingu tu už v minulosti řeč byla. Jedná se o aspekt, kterého se možná Gaethje trochu bojí. Obává se, že Chandler upustí od slíbené postojářské přestřelky a půjde po takedownu.

Budeme-li se ale držet předzápasových prognóz, oba bijci si slibují, že jinde jak v postoji se tato válka konat nebude. Tak uvidíme, zdali svým slovům dostojí.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin