Nate Diaz zapas 2021

Edwards? Je na čase mu srazit ego, burcuje před bitvou Nate Diaz

Nate Diaz jasně a stručně vysvětlil, jaké jsou jeho úmysly před bitvou s Leonem Edwardsem.

Pro kalifornského navrátilce by z toho papírového hlediska mělo jít o náročnou zkoušku dovedností, neboť bude stát před současnou trojkou žebříčku velterové váhy. A ta usiluje navíc o to, aby se probojovala až k šampionovi Usmanovi.

Když byla Leonu Edwardsovi nabídnuta tato bitva, nemusel nad ní dvakrát váhat. „Tohle je pro mě snadná výhra, byla by chyba ji nevzít,“ říkal tehdy britský „Rocky“, jenž podobně sebevědomá tvrzení ze sebe chrlí den co den.

Nate Diaz proto cítí, že je na čase tomuto soupeři srazit hřebínek. „Leon je jedním z těch týpků, kteří vyhrávají a myslí si o sobě, jak jsou jedineční, proto je třeba mu ten jeho působivý rekord trochu srazit,“ sdělil šestatřicetiletý bijec pro ESPN.

Na svůj návrat se pochopitelně těší. „Byla to celá věčnost. Pouze jsem chtěl, aby se věci daly opět do pořádku. Abych se objevil na nějaké slušné kartě a před plnými ochozy. Přesně tam, kam patřím,“ vysvětloval důvod své prakticky dvouleté absence, která konečně skončí již tento víkend na turnaji UFC 263, jehož hlavní chod obstará dvojice Israel Adesanya vs. Marvin Vettori.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue