Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Gilbert Burns otazka
Foto: Instagram/Patrik Kincl

Edwards je zbabělec, ten o titul nikdy bojovat nebude, předvídá Burns

Leon Edwards vyslal veřejnosti jasný signál. Jeho další zápas musí být jedině o titul. Tím si ovšem znatelně protiřečil.

Když pomineme ten fakt, že má nyní na kontě devět výher v řadě, s Edwardsem se v titulovém boji nikdy moc nepočítalo. Zejména proto, že měl dlouhou bojovou absenci, a především také proto, že nepřemohl nikoho z aktuální špičky žebříčku velterové váhy.

Vše se mohlo změnit, kdyby tento válečník kývl na bitvu s takovým Gilbertem Burnsem nebo Jorgem Masvidalem, s nímž ho navíc pojí společná minulost. Když už se zdálo, že by zejména druhá varianta mohla klapnout, Edwards z ní nepochopitelně vycouval.

„Tady už není o čem, Leon je prokazatelně srab. Celou dobu jsi tu machroval a vyzýval Masvidala, ale jak se vyskytla příležitost, tak jsi tu nabídku odmítl. Jsi jenom falešník a zbabělec!“ opřel se do britského bojovníka divizní konkurent Gilbert Burns.

„Pamatuji si, jak jsi kdysi vyzýval i mě. Využil jsi toho, že jsem byl zrovna chvíli před titulovým soubojem, takže jsem ti ten zápas nemohl přijmout. Když jsem ale už žádný neměl, tak jsi ztratil zájem. Je to až šílený, jak moc jsi falešný! Takhle nikdy o titul bojovat nebudeš,“ vyčítal Edwardsovi.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin