Edwards: Masvidal byl vždy falešník a srab, celou dobu se mě bál a teď se ukazuje, že mám pravdu

Velmi ostrou kritiku si Leon Edwards přichystal na svého floridského soka Jorgeho Masvidala.

Oba borci se spolu měli 11. prosince po velmi dlouhých, dlouhých jednáních konečně utkat, z avizované bitvy ale nakonec nic nebude, „Gamebred“ se z nečekaných a doposud neznámých důvodů zranil. Nikdo neví přesně co, kde, kdy nebo jak…

„Vy nevíte? Tak já vám povím, jak to bylo. Jorge se prostě posral a utekl, takhle to bylo!“ vysoukal ze svých úst britský bijec Leon Edwards, jemuž v žebříčku velterové váhy UFC náleží třetí příčka. Stále usiluje o boji o titul a výhra nad Masvidalem by ho k němu konečně dovedla.

Nutno dodat, že si před touto bitvou hodně věřil. „Jorge je čistě průměrný zápasník. Věřte tomu nebo ne, je to čistě průměrný fighter, který měl slibné období v době, kdy vyslal jeden lucky punch proti Darrenu Tillovi. A samozřejmě pak porazil Bena Askrena, ale opět se jednalo o lucky koleno. Kdyby se ten boj přenesl přes první minutu, ani by si neškrtnul,“ má jasno muž s přezdívkou Rocky.

Dopředu mu bylo tedy vše jasné… „Věděl jsem, že když už Jorge na oko podepsal smlouvu na zápas se mnou, tak že se to dřív nebo později posere. On prostě nechce bojovat, nechce mi čelit. Je to jasné jako noc, že si ten člověk pouze hraje na někoho, kým není,“ sdělil Edwards pro ESPN.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin