Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Leon Edwards
Leon Edwards

Edwards se mě bojí, vyhlašuje Masvidal. Jsi blázen, zbiju tě klidně hned, dočkal se odpovědi

Jorge Masvidal a Leon Edwards pokračují ve verbální válce, kterou mezi sebou započali.

Nedávno se hovořilo o tom, že jejich bitva je prakticky na spadnutí a že nám zbývá už jenom podepsat zápasnický kontrakt. Jak tomu ale bývá zvykem, potíže se objevily, projevily a nyní se řeší.

Masvidal během nedělního odpoledne prohlásil, že se jej soupeř bojí, a tudíž stále nemá s kým tancovat.

jorge masvidal souper

Jorge Masvidal vs. Leon Edwards

„Leon Edwards nemá koule mi čelit. Vím to, nabídli jsme mu smlouvu, on ji ale se strachem zamítl. Patrně se mě bojí kvůli tomu, jak bych s ním asi naložil, když viděl, jak zakrváceného jsem nechal Natea Diaze, kterému on neudělal vůbec nic,“ sdělil floridský rváč.

Tohle je ale moment, kdy už britský Rocky musel vypěnit. Byl totiž osočen z toho, z čehož on sám celou dobu vinil Masvidala.

„Tak tenhle šašek přede mnou celou dobu utíká, víc staženou prdel už ani mít nemohl a teď mi bude říkat něco o tom, že nejsem připravený? Vezte, že jsem připravený více než kdy jindy a zbiju ho klidně hned teď,“ přispěchal s odpovědí.

Dana White si tuto bitvu přeje, neboť má velmi zajímavý příběh a všichni fanoušci jen čekají na jeho vyústění. Tak uvidíme, zdali se ho skutečně dočkáme.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin