OKTAGON 26 Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Na turnaji uvidíme i Pudilovou, Szabovou, Petráška, Matúše Juráčka a mnoho dalších zvučných jmen české i mezinárodní scény MMA. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Nepřehlédněte

Štvanice živě!

Po měsíci se opět o slovo hlásí  Oktagon, který vypukne již v sobotu na pražské Štvanici. Samuel Krištofič se utká o dočasný pás šampióna střední váhy s Polákem Naruszczkou. Sledujte celý turnaj Oktagon 26 živě.

Fabricio Werdum: Khabib ukončí veškeré Conorovy snahy již ve druhém kole

Když nám Conor během první tiskové konference (možná ze srandy) vyhlašoval, že kdyby Khabib tehdy z oné události v dubnu vyšel z autobusu, byl by dnes mrtvý, tak totéž si myslí i současný brazilský těžkooděnec Fabricio Werdum, jenž slova udatného irského bojovníka obrátil zpátky proti němu.

„Khabib… dobře, myslím si, že je schopný Conora v oktagonu zabít,“ pravil zkušený jedenačtyřicetiletý zápasník na adresu svých kolegů z divize v lehké váze. 

Co dodává tomuto mohutnému borci takové silné přesvědčení? „Nemám rád Conorův styl. Někteří lidé prostě příliš mluví. Myslím si, že bude rád, když rozhodčí ten boj zastaví v druhém kole, než bude příliš pozdě,“ uvádí, čím odkazuje na Khabibovu silnou pozemní hru.

Fabricio Werdum mluví o UFC

Další podklady k nám přichází ze samotné přípravy. Ačkoliv oba dva hlavní aktéři UFC 229 nechtějí nic podcenit, na stranu ruského velikána se přiklání lepší fyzická připravenost, neboť tomuto sportu prakticky obětoval celý život.

„Viděl jsem to video, když jako malý bojoval s medvědem. Viděl jsem, co během své kariéry dokázal. Už od svého dětství trénuje opravdu hodně, aby byl na podobné chvíle, jako je tato, připraven,“ doplňuje rodák z Porto Alegre.

Zdali budou slova urostlého Brazilce pravdivá, to se dozvíme již za pár okamžiků. Khabib „The Eagle“ Nurmagomedov je údajně podle slov svého trenéra připraven jako nikdy předtím, ovšem totéž by se dalo říct i o jeho protějšku z Britských ostrovů, jenž by se případným skalpem doposud neporaženého borce mohl nesmazatelně zapsat do historie celého UFC.  Nemluvě o tom, že tato výhra by mu otevřela brány k dalším velkým výzvám… například současný šampion Tyron Woodley ve velterové váze.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Join our newsletter and get 20% discount
Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue