Deiveson Figueiredo odveta

Figueiredo odhalil, jak se plánuje Morenovi pomstít. K vidění bude spousta krve

Deiveson Figueiredo mluví o tom, že je to nyní mezi ním a Brandonem Morenem hodně osobní.

Původně k sobě oba borci chovali respekt, ale poté, co Moreno sesadit Figueireda z trůnu muší váhy a zároveň mu nenabídl šanci na odvetu (trilogii), veškerá úcta zmizela.

„Tohle byl od Brandona nůž do zad. Já mu dal odvetu, ačkoliv jsem nemusel, ale on mi mou laskavost neoplatil. Všechno musel vyřešit až osud,“ pronesl bývalý šampion, který tak poukazoval na to, že měl Moreno svůj nově získaný pás původně obhajovat proti Alexandre Pantojovi. Toho však z boje vyřadilo zranění, a tak se šance přenesla opět na Deivesona.

„Brandon je zasraný idiot. Vůbec si nevážil mé dobré vůle, ale spravedlnost ho i tak potká. Do tohoto zápasu rozhodně nic nepodcením a půjdu si pro KO. Bude to sladká pomsta se vším všudy. Bude to brutalita okořeněná o spoustu krve a chladnokrevné ukončení!“ věří si třiatřicetiletý Brazilec.

K bitvě mezi oběma mušími váhami dojde 22. ledna na turnaji UFC 270. Na přípravu jim tedy zbývá ještě poměrně dost času. Takový Figueiredo se rozhodl si do svého přípravného kempu nabrat bývalého šampiona dvou hmotnostních divizí Henryho Cejuda. Ten mu má dopomoct s důležitými aspekty boje.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin