Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Francis Ngannou 2021 pochybovani
Francis Ngannou 2021 pochybovani

Francis Ngannou po posledních sporech s UFC pochybuje, zdali je ještě šampionem

Francis Ngannou stále nemůže pochopit, proč UFC po pouhých třech měsících jeho vlády vhodilo do hry pás pro dočasného šampiona. Je to silně urážející a prý se s ním o tom ani nikdo nebavil, ačkoliv on sám byl připraven svůj pás obhajovat.

Ve svém posledním rozhovoru pro GQ Sports nemohl kamerunský Predátor jinak. I když by rád hovořil o něčem přívětivém, tak dnes vlastně pochybuje, zdali je vůbec ještě šampionem. Poslední tah ze strany Dany Whitea údajně znehodnotil celou práci, kterou pod organizací vykonal.

Francis Ngannou má zlost na UFC

„Nemůžu se té pachuti zbavit, cítím, jako by mě zde nikdo nerespektoval. Je to sotva pár chvil, co jsem se stal šampionem, jenže tři měsíce na to už se vyjednává nový mistr divize a Dana White se o tom se mnou ani nechce bavit. Já vám skutečně už ani nevím, zdali jsem v UFC šampionem nebo ne. Vše je pro mě tak matoucí,“ rozpovídal se Predátor, který se poslední dobou dost opakuje. Přesto se mu nemůžeme vůbec divit. Místo vysněného letního návratu se v kleci představí až někdy ke konci roku.

„V UFC nikdy nevíte. Myslím si, že byl ten titul do hry vhozen, protože White potřeboval hlavní trhák na kartu do Houstonu. Ten titulový souboj tam chtěli vložit za každou cenu a bylo jim jedno, co si o tom třeba já myslím. Paradoxně se mě předtím ptali, zdali budu připravený svůj pás obhajovat v září, na což jsem odpověděl, že ano, takže jsem začal s výcvikem, ale po chvíli jsem se dozvěděl, že je ve hře dočasný titul a já nejsem potřeba…,“ bědoval.

„Skutečně nevím, co se tam přihodilo, nikdo mi to nikdy nevysvětlí. Vím ovšem jednu věc, UFC jde jenom o byznys. Za oponou se tam odehrává spousta věcí, o kterých nevíme, možná bychom byli všichni překvapeni, co bychom zjistili,“ podotkl čtyřiatřicetiletý muskulaturní bijec s africkými kořeny, jenž si prošel velmi náročným dětstvím, které ovšem díky poctivé a pravidelné dřině proměnil v zářivou kariéru.

Šampion Ngannou má nového soupeře! rozhodl Dana White. A co bude s Jonesem?

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin