Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
tyson fury priznani
Foto: Instagram/Tyson Fury

Fury: Wilder si tu trilogii vynutil, jen aby dostal zaplaceno. A to i za cenu, že ho čeká další KO!

Den D se neúprosně blíží a Tyson Fury se už teď nemůže dočkat, až Wilderovi opět změní fasádu.

Obě těžké váhy za sebou mají poslední předzápasovou tiskovou konferenci, na které Wilder potvrdil své zabijácké úmysly a zároveň Furyho osobně osočil z podvádění. „Komu slouží oči, ten moc dobře ví, že Tysonovy rukavice byly vycpané. A z dalších velmi dobrých zdrojů vím, že podváděl i jinak!“ nařknul svého britského soka.

Fury si ovšem žádné nařčení nenechal líbit. „Deontay pořád hovoří o tom, jak mě chce zabít, ale povím vám, že každý, kdo má tuhle vražednou mysl, na to nakonec sám dojede. Já neříkám, že chci Deontaye zabít, chci ho jen zmlátit. Chci ho zmlátit před zraky všech lidí a ukončit jeho kariéru. Přesně tak to bude,“ odpověděl těžkotonážní šampion federace WBC.

„Upřímně se už nemůžu dočkat, až vstoupím do ringu a Wilderovi to všechno dám spočítat. Je to opravdový sráč a nikdo mě nepřinutí si myslet opak. Když jsme bojovali poprvé, považoval jsem ho ještě za skutečného bojovníka, kterému jde o svůj odkaz v boxu. Teď ale vím, že to je pouhý šmejd, kterému jde jen o prachy. Tu trilogii si vynutil, jen aby dostal zaplaceno. A to i za tu cenu, že ho čeká další KO!“ je přesvědčený Fury.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin