Všichni z elitní desítky lehké váhy jsou zbabělci! hořekuje Islam Makhachev

Gaethje i Chandler už jsou starci, oba bych je přejel, líčí Makhachev, kterému se prý každý vyhýbá

Islam Makhachev hodlá rozproudit až poněkud nečekaně poklidnou atmosféru v lehké váze.

Když je Khabib mimo hru a Conor zatím na listině zraněných, je v divizi lehké váhy poněkud ticho. S tím by ruský bijec rád něco udělal, jelikož sám dobře cítí, že on jediný k tomu má všechny potřebné zkušenosti.

„Ta situace tu nějak utichla. Všichni berou zápas Chandlera s Gaethjem jako jeden z nejzajímavějších vůbec, ale povím vám, že kdyby čelili mně, hravě bych je přemohl. Podle mě jsou to oba už starci a oba už bojovali o titul. Já jsem mladá krev a přišel jsem to sem trochu rozproudit. S kýmkoliv se střetnu, toho porazím!“ vyslal Makhachev jasný signál.

Protože jsou vesměs všichni bojovníci z popředí žebříčku zabraní, zůstává pro něho jedinou logickou možností takový Beneil Dariush. Potíž je snad pouze v tom, že jen málokdo si trumfne nyní s Islamem bojovat.

„Islam zažívá úplně přesné trable jako před několika lety Khabib. Je to vážná hrozba, které si je každý vědom. Nikdo proti ní nechce riskovat své postavení v žebříčku,“ sdělil ústřední kouč z American Kickboxing Academy Javier Mendez.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin