Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Khabib: Všechna čest Oliveirovi, ale do konce roku bude šampionem někdo jiný… Kdo?
Foto: Instagram/Khabib Nurmagomedov

Gaethje: I kdybych Khabiba trefil miliony světlem vypínajících úderů, nikdy bych ho nepřemohl

Ještě než Justin Gaethje vstoupí do klece ke svému dalšímu zápasu, zavzpomínal na ten poslední.

V něm se bývalý dočasný šampion lehké váhy UFC střetl s regulérním šampionem Khabibem Nurmagomedovem a spousta lidí tušila, že pokud má ruskému Orlovi někdy na konto připsat vůbec první kariérní porážku, bude to právě Justin.

První kolo samotného duelu nám přineslo spoustu kuriózních okamžiků a nedá se říct, že by v něm byl Justin úplně bez šance, pouze žádná z jeho přesně mířených ran se soupeřem vůbec nehnula. Jako by Nurmagomedov byl celý z kamene.

„Vzpomínám si na ten fight a vůbec nemůžu říct, že jsem bojoval špatně. Splnil jsem všechno, co jsem si před zápasem slíbil, ale bohužel jsem stál proti protivníkovi, ve kterém bylo něco víc. Byla v něm síla jeho zesnulého otce, v jehož jménu bojoval. Něco takového se nedalo zlomit, i když jsem ho zasáhl svými nejlepšími ranami,“ vyzpovídal se Gaethje pro server ESPN MMA.

„Prostě se domnívám, že i kdybych Khabiba té noci zasáhl miliony úderů, kterými bych za normálních okolností vypínal pojistky, s Khabibem by to ani nehnulo. To je něco, co se neděje často. Když jsem ho trefil přesně na bradu a on se i přesto hnal stále dopředu, věděl jsem, že tohle pro mě bude hodně těžká bitva,“ doplnil Justin.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin