Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin

Gaethje: Konečně mám soupeře, kterého nenávidím. Jeho ksicht mě nutí ho praštit

Justin Gaethje se už nemůže dočkat, až konečně vstoupí do klece. Jednak to pro něho byla dlouhá pauza a jednak se představí proti soupeři, jehož vyloženě nenávidí.

Pokud vše půjde podle plánu a zdali náš zápas nezruší nějaké koronavirové restrikce, jelikož se Chandler nehodlá očkovat, pak se oba borci spolu utkají na turnaji UFC 268, jenž se má konat 6. listopadu v New Yorku.

Gaethje doufá, že mu případná výhra zajistí další titulovou šanci v rámci lehké váhy, kde naposledy podlehl Khabibovi Nurmagomedovovi, a proto do boje plánuje dát opravdu všechno. Motivace má podle všeho na rozdávání.

„Tímto soubojem (s Michaelem Chandlerem) jsem přímo nadšený, konečně budu bojovat s někým, koho skutečně nemám rád. Není to nic osobního, abyste si nemysleli, jen prostě něco na jeho ksichtu mi vadí a nutí mě to ho praštit,“ vysvětloval bývalý dočasný šampion UFC divize do sedmdesáti kilogramů.

„Připravte se na čiré násilí. Už to je nějaký čas, co jsem se utkal s někým, jehož tvář mě nutila ji udeřit. Myslím si, že to bylo s Jamesem Vickem. Znamená to, že nás čeká opravdová zábava, tento fight si hodlám naplno užít,“ sdělil Gaethje prostřednictvím streamu pro ESPN MMA.

 

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin