Dana White odhalil, kdo by mohl být příštím soupeřem Justina Gaethjeho

Gaethje: Od druhého kola se mě Chandler ani nedotknul, cítil jsem se naprosto fantasticky

Justin Gaethje se doteď diví, proč musel být po svém zápase s Chandlerem převezen do nemocnice. Prý se cítil téměř „skvěle“.

K vidění byla neuvěřitelná štípaná, která dost možná dostane ocenění za nejlepší fight roku. Co se ovšem samotného průběhu týče, od druhého kola to byl prý jen tah na jedinou branku.

„Chandler je skutečný warrior, moc dobře jsem věděl, co do hry přinese. V prvním kole mě dobře nahulil, to nepopírám, ale od druhého kola se mě prakticky ani nedotknul. Byl to čistě jenom můj zápas,“ poznamenával Gaethje.

O to víc se diví, proč musel být po zápase převezen do nemocnice. „Byl jsem tak úžasně soustředěný na svůj fight. Chtěl jsem jen jediné – podat kvalitní výkon a vyhrát, což se mi podařilo. Cítil jsem se fantasticky!“ zdůraznil Gaethje. „O to víc nechápu, proč mě pak museli odvézt do nemocnice na kontrolu. Raději bych podstoupil všechny ty tiskovky.“

Za předvedený výkon si údajně zaslouží sladkou odměnu. „Šel jsem do toho boje s tím, že pokud dodám kvalitní show, kterou jsem doručil, pak dostanu titulovou příležitost. A tu si teď také právem zasloužím, nic jiného pro mě nedává smysl,“ míní…. Jenže je tu ještě takový Conor McGregor.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin