Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Covington a bitva o titul? Nechceme ho! zní jasně z Usmanova týmu. Důvodů je mnoho

Gaethje: Opravdu silně nesnáším Covingtona, ale zároveň musím přiznat, že je skutečně dobrý

Justin Gaethje bude ve velmi vyhlížené bitvě velterové váhy fandit svému příteli Kamaru Usmanovi, ale tak moc jistě jeho výhru necítí.

Pokud se podíváme na předzápasové prognózy, spousta lidí z toho papírového hlediska věstí úspěšnou obhajobu nigerijského šampiona, který je v rámci svých zápasů v UFC zatím neomylný, ovšem také je pravdou, že zde bude čelit asi největší hrozbě, jakou tu může potkat.

„Nesnáším, opravdu nesnáším Colbyho Covingtona, a kdybych mohl mávnout kouzelnou hůlkou, ihned bych ho vymazal z toho světa… Nebo alespoň z UFC… Ale co musím přiznat, je to, že i navzdory svému bláznivému chování je to skutečně dobrý bojovník,“ říká Justin Gaethje, jehož společně s Kamaru Usmanem zastupuje manažer Ali Abdelaziz.

„Samozřejmě, v další obhajobě budu velmi přát Usmanovi a doufám, že Colbyho úplně zničí, ale zase nemůžu zpochybnit Covingtonovy kvality. Tohle bude velmi náročný a vyrovnaný fight pro oba. Colby je možná sráč, ale zároveň je to dobrý fighter,“ zdůraznil Gaethje pro ESPN.

Mistrovského duelu o titul velterové váhy se dočkáme už 6. listopadu. Hostit jej bude newyorská Madison Square Garden.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin