Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Khabib Nurmagomedov 2021 nazor
Khabib Nurmagomedov 2021 nazor

Gaethje: Po odchodu Khabiba ztratil titul lehké váhy hodnotu. Oliveira není pravý šampion

Když byl Khabib šampionem, všichni zápasníci cítili, že má titul v lehké váze skutečně vysokou hodnotu.

Jak ale později Orel odešel do důchodu, rázem se situace změnila. Minimálně Justin Gaethje pocítil tu odlišnou atmosféru, která hovoří o tom, že nyní z doposud nejatraktivnější divize zmizela jistá část motivace.

Khabib Nurmagomedov vládl UFC

„Khabib tu byl tím člověkem, který nás burcoval k lepším výkonům. Když byl titul v jeho moci, všichni zde měli ten extra potřebný kousek motivace navíc, aby se k němu dostali a aby byli vůbec těmi prvními, kdo mu na konto přidá vůbec první prohru,“ objasňoval Gaethje.

Po Nurmagomedovově odchodu se UFC odhodlalo k trochu nečekanému kroku. O uvolněný pás zabojovali Michael Chandler s Charlesem Oliveirou. Tento tah však Justin tvrdě odsoudil.

„Tihle chlápci ani nebyli nejlepšími zápasníky v žebříčku. To, že bojovali o titul, považuji za směšné rozhodnutí. Správně jsme o uvolněný pás měli zápasit já s Dustinem Poirierem, tedy jednička a dvojka žebříčku,“ štvalo arizonského rváče, jenž si nyní musí na konto připsat aspoň jednu výhru, aby mohlo být jeho jméno s těmi mistrovskými boji opět skloňováno.

Justin se 6. listopadu na turnaji UFC 268 střetne právě s Chandlerem. Půjde nejen o skvělou postojářskou štípanou, ale zároveň o eliminační zkoušku, jež rozhodne o tom, který z bojovníků se posune vzhůru znovu za svým snem.

Khabib Nurmagomedov penize

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin