Justin Gaethje se těší na nový zápas v UFC

Gaethje prozradil, jakého soupeře se nejvíce obával, Khabib ani Poirier to nebyli

I takový šílený rváč, jako je Justin Gaethje, se údajně před vstupem do klece obával o své zdraví.

Jedná se o fakt, který prožívá víceméně každý zápasník, ať už se jeví jako sebevětší tvrďák. Justin je ovšem tím největším rozsévačem zla široko daleko, takže by se většina soupeřů měla bát spíše jeho… Tedy snad až na jeden případ.

„Člověk většinou ví, co od toho druhého může očekávat, na jaký typ souboje se má připravit, ale v jednom takovém případě jsem měl vážně strach. To bylo v duelu s Edsonem Barbozou,“ přiznával bývalý dočasný šampion z řad lehké váhy UFC.

„Edson Barboza je tím, koho jsem se za svou kariéru nejvíce bál. Když jsem vyrůstal, sledoval jsem jeho zápasy. Ten člověk vypínal soupeře kopy z otočky. Jeho kopy posílaly protivníky do bezvědomí. Něco takového je prostě děsivého,“ přiznával.

Barboza byl před lety vskutku uznávanou hrozbou a dodnes je dobře znám hlavně díky svým brutálním kopům, které v UFC jen tak někdo vysílat neumí. Bohužel i na něho ovšem dolehl čas a začal výkonnostně tápat, což mělo za vinu to, že přešel z lehké váhy do pérové, kde se nyní pokouší oživit svou kariéru.

Chcete sledovat UFC a OKTAGON MMA živě zdarma? Už klidně můžete. Přenosy si totiž nemusíte kupovat, často ho nabízí i různé sázkové kanceláře zcela zdarma a my jsme pro vás vybrali tu aktuálně nejlepší.

Stačí se zaregistrovat přes odkazy níže. Jako bonus dostanete peníze zdarma, můžete si tak zkusit vsadit na své favority a celý galavečer si tímto ještě zpestřit.

PRO OBČANY SK: Pokud chcete zapnout přenos ze Slovenska, klikněte zde.

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin